Με τη διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής συνεχίζεται αυτό το Σάββατο 13 Νοεμβρίου το 22ο Πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, με το αθηναϊκό ντέρμπι ΑΕΚ-Ηλυσιακός να ξεχωρίζει. Ενώ για την 3η αγωνιστική τη Δευτέρα (15/11) θα γίνει το παιχνίδι Εθνικός-ΑΕΚ.

Η 2η … στροφή του πρωταθλήματος της Α1 Πόλο γυναικών θα διεξαχθεί εξολοκλήρου το προσεχές Σάββατο (13/11).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής έχει ως εξής:

*Δημοτικό Χαλάνδρι 13.30 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ανδρέας Μοίραλης, Μιχάλης Μάρκοβιτς)

Αλυτάρχης: Λάμπρος Μιχαηλίδης

Κορίνθιας – Μπόκα Τζούνιορς με σούπερ αποδόσεις και νέα προσφορά* στο Power June!

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*Εθνικό Χανίων 14.15 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Μανώλης Καζούλης, Δημήτρης Γερόλυμος)

Αλυτάρχης: Αντώνης Καραβάνος

Παρατηρητής: Μίλτος Ελευθεριάδης

*Εθνικό Πειραιά 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ (Νίκος Λοϊζίδης, Γιώργος Καλουζάκης)

Αλυτάρχης: Κείμης Μαρσέλος

Παρατηρητής: Λευτέρης Γιαννέλης

*«Αντώνης Δημητρόπουλος» 16.30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR – ΠΑΟΚ (Μαρία Δασκαλοπούλου – Στάθης Κόκκινος)

Αλυτάρχης: Βασίλης Λαγός

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

*Εθνικό Λάρισας 17.00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ NOBELHELLAS (Νίκος Μπουδραμής, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Αλυτάρχης: Πασχάλης Σταμούλης

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

*Δημοτικό Ηλιούπολης 21.30 ΑΕΚ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Ηλίας Δαμιανάκης, Γιώργος Στεφανάκης)

Αλυτάρχης: Δημήτρης Κύρκος

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Απευθείας μετάδοση από το KOE TV

 Την Δευτέρα, (15/11)  για την 3η αγωνιστική θα γίνει το παιχνίδι:

*Εθνικό Πειραιά 19.30 ΕΘΝΙΚΟΣ NOBELHELLAS – ΑΕΚ (Γιώργος Πολυχρονόπουλος, Νίκος Λοϊζίδης)

Αλυτάρχης: Κείμης Μαρσέλλος

Παρατηρητής: Λευτέρης Γιαννέλης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ            1          13-4     3

-.ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ            1          14-8     3

-.ΑΕΚ                        1          12-8     3

-.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ        1          10-6     3

-.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ          1          9-5       3

6.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      1          10-7     3

7.ΕΘΝΙΚΟΣ               1          7-10     0

-.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.          1          6-10     0

-.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ       1          5-9       0

-.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ             1          8-12     0

-.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ             1          8-14     0

12.ΠΑΟΚ                   1          4-13     0

ΣΚΟΡΕΡ

5 Καρυπίδου Ηρώ (ΝΟ Λάρισας), Κότσια (ΑΕΚ), Νίνου Ειρ. (ΑΝΟ Γλυφάδας), 4 Κυριακάκη (ΝΟ Ρεθύμνου), Μακ Κι (ΝΟ Ρεθύμνου), Ρηγοπούλου (Ηλυσιακός)



ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

FACEBOOK - TWITTER