Στο Ηράκλειο διεξήχθησαν την Κυριακή τα Κνώσεια 2022. Εκτός από το ρεκόρ της Αναγνωστοπούλου, καλές βολές είχαμε στη δισκοβολία ανδρών.

Στο δίσκο ο Κύπριος Απόστολος Παρέλλης (φωτογραφία: azsportsimages) ήταν νικητής με βολή 61,95μ. Δεύτερος ήταν ο επίσης Κύπριος Χριστόφορος Γενεθλή με 60,40μ. Καλός ο Ιάσονας Θανόπουλος που ακολούθησε με 58,25μ., αλλά και ο νεαρός Κώστας Μπουζάκης που έριξε 56,42μ. Μετείχε και ο Αρτέμης Αδαμάκης που με 52,68μ. πέτυχε ατομικό ρεκόρ.

Αποτελέσματα

ΚΝΩΣΕΙΑ 2022
Ηράκλειο – Παγκρήτιο Στάδιο και ΕΑΚ Ελευθερίας Σάββατο 4 Ιουνίου 2022
ΕΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ)
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) ΑΓΟΡΙΑ Κ16 14.15
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 1 ΓΕΝΤΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2008 Α.Ε.Κ. 52.17
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4κ)
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 14.15
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 1 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 35.52
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 2 ΚΟΣΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.75
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 3 ΦΛΟΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 31.79
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 4 ΚΟΛΑ ΕΡΙΣΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.89
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.47
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) ΑΓΟΡΙΑ Κ18 14.15
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 1 ΤΡΙΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 Ο.Φ.Η. 53.59
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 2 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.25
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.03
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 14.15
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 1
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 2
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 3
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 14.15
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 1 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.36
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.5κ) ΑΝΔΡΩΝ Κ18 15.45
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.5κ) 1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 373903 Ο.Φ.Η. 45.00
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.75κ) ΑΝΔΡΩΝ Κ20 15.45
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.75κ) 1 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 361378 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 47.41
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.75κ)
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 15.45
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 382249 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.52
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 2 ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 393739 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.53
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 3 ΤΖΙΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2008 391721 Ο.Φ.Η. 42.61
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 4 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 382245 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.40
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 5 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 393733 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.76
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 6 ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 392180 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.08
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) 7 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2009 393730 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.70
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 15.45
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 384832 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.23
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 16.30
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16.30
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 1 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 299261 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.37
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 2 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 2001 361892 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 11.50
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 384594 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.30
4 ΣΑΡΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 2002 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 7.57
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18 17.15
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 1 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 384594 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 11.04
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 2 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 370279 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10.61
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 17.15
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) 1 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2008 395408 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 9.36
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 17.30
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1 ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1885 Κ00253115 ΚΥΠΡΟΣ 61.95
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 2 ΓΕΝΕΘΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1998 CRD412378 ΚΥΠΡΟΣ 60.40
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 3 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 312383 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58.25
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ 1995 CRD412378 ΚΥΠΡΟΣ 56.80
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 5 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 352764 Γ.Σ..ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.42
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 6 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 269904 Α.Σ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 53.45
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 7 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 368664 Γ.Σ..ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.68
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 8 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 312383 ΠΗΓΑΣΟΣ 48.50
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 9 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 361378 ΘΥΕΛΛΑ 41.16
10 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 357815 ΟΦΗ 37.28
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (6κ) ΑΝΔΡΩΝ Κ20 18.00
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (6κ) 1 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2003 340579 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 17.68
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) ΑΝΔΡΩΝ Κ18 18.00
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 1 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 357675 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.78
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 373903 ΟΦΗ 13.62
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 3 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 393631 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.54
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) 4 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 388446 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 12.17
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 18.00
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 1 ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 391563 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.59
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 2 ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓ 2008 392180 ΓΕΗ 12.49
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 3 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 393632 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10.81
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 4 ΤΖΙΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2008 391791 ΟΦΗ 10.52
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 5 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 382245 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.48
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 6 ΖΑΝΙΚΕΛΛΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2007 396504 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 10.47
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) 7 ΚΟΥΤΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 2008 ΑΟΛ 10.16
8 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 393733 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.87
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.00
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 282898 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 62.40
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 2 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 333870 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 49.00
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 3 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 355290 ΟΦΗ 45.02
4 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 379222 ΟΦΗ 44.30
287502 ΟΦΗ 39.12
Β) ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Μήκος Κ16 Α 16.00
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 1 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2009 394579 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.52
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 395294 Ο.Φ.Η. ΝΜ
110 Εμπ. Κ18 Α (0,91) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ 16.15
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.91) 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 375325 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.92
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.91) 2 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 374513 O.Φ.Η. 16.45
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.91) 0 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 353153 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ DNF
100 Εμπ. Κ18 Γ (0,76) Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16.30
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.76) 1 ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 377869 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 14.96
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.76) 2 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΟΖΑΛΙΑ 2007 382109 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.98
100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16.50
100Μ 1 ΣΓΟΥΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2007 392130 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.44
100Μ 2 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΝΑΟΥΗΛ 2004 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.59
100Μ 3 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.74
100Μ 4 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.75
100Μ 5 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 379437 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.84
100Μ 6 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.90
100Μ 7 ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 393700 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 12.12
100Μ 8 ΚΟΥΣΜΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 389501 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.26
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16.50
100Μ 1 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 391021 Ο.Φ.Η. 12.85
100Μ 2 ΜΥΦΤΑΡΙ ΚΛΕΑΝΑ 2007 380696 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.97
100Μ 3 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 366777 Ο.Φ.Η. 13.10
100Μ 4 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 384584 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 13.27
100Μ 5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 366380 Ο.Φ.Η. 13.31
100Μ 6 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 394110 Ο.Φ.Η. 13.39
100Μ 7 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2006 391019 Ο.Φ.Η. 13.44
100Μ 8 ΚΗΠΟΥΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 395293 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 13.50
100Μ 9 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 373747 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 13.52
100Μ 10 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 377713 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.55
100Μ 11 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 377501 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.79
100Μ 12 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1983 214797 Ο.Φ.Η. 14.46
100Μ 13 ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 15.39
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 16.50
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 1 ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ 2007 377652 ΟΦΗ 4.80
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 2 ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 394513 ΑΟΛ 4.75
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 3 ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2009 396320 ΠΗΓΑΣΟΣ 4.71
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 4 ΜΠΕΚΙΡΑΙ ΣΑΡΑ 2007 382820 ΟΦΗ 4.48
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 5 ΔΕΜΕΤΖΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2009 396309 ΟΦΗ 4.39
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 6 ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2007 399423 ΠΗΓΑΣΟΣ 4.37
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 7 ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΝΕΑΡΧΟΣ 4.22
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 8 ΠΡΑΜΑΤΙΩΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2009 ΝΕΑΡΧΟΣ 4.07
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 9 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΟΦΗ 3.93
10 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 398212 ΟΦΗ 3.80
0 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΡΕΤΗ 2007 386288 ΝΕΑΡΧΟΣ ΝΜ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 17.00
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) 1 ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2008 376160 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.44
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) 2 ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ ΝΚΟΛΑΟΣ 2007 396323 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.73
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) 3 ΣΟΥΛΑΙ ΡΟΜΑΡΙΟ 2008 378105 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 40.77
4 ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 377188 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 34.03
80Μ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 17.10
80Μ 1 ΞΗΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 384851 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 10.06
80Μ 2 ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2009 385132 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.15
80Μ 3 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 2008 399419 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.69
80Μ 4 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 399414 ΑΘΛΗΤ.ΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.80
80Μ 5 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 397958 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.90
80Μ 0 ΠΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΑΤΗΣ 2008 396779 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ DSQ
80 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 ΑΝΕΜΟΣ : Α΄ΣΕΙΡΑ -0.2 / Β΄ΣΕΙΡΑ -0.3 17:15
80Μ 1 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 373270 Ο.Φ.Η. 10.63
80Μ 2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 395155 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.78
80Μ 3 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 395174 Ο.Φ.Η. 10.81
80Μ 4 ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΤΩΡΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 10.90
80Μ 5 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 296313 Ο.Φ.Η. 11.04
80Μ 6 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2008 391020 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.16
80Μ 7 ΠΥΤΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2008 400176 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11.19
80Μ 8 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 399216 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11.39
80Μ 9 ΣΥΚΑΜΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007 286295 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 11.41
80Μ 10 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΗ 2008 388841 Ο.Φ.Η. 11.50
80Μ 11 ΚΑΜΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2009 397995 Ο.Φ.Η. 11.56
80Μ 12 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ 2009 397347 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.69
80Μ 13 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 397954 Ο.Φ.Η. 11.77
80Μ 14 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2009 397204 ΑΘΛΗ.ΣΥ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12.36
80Μ 15 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 396319 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.65
80Μ 16 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 379199 ΑΘΛΗ.ΣΥ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 13.34
80 Εμπ. Κ16 Κ (0,76) ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 ΑΝΕΜΟΣ : -0.7 17.35
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΟΖΑΛΙΑ 2007 382109 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.47
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 2 ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2008 388839 Ο.Φ.Η. 14.64
80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 377874 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ DNF
1.200 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 17.55
1200Μ 1 ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3:22.86
1200Μ 2 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΗΑΛ 2007 389502 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3:28.52
1200Μ 3 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 388876 Ο.Φ.Η. 3:31.51
1200Μ 4 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3:31.76
1200Μ 5 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 388448 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:54.80
1200Μ 6 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 399503 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:54.84
1200Μ 7 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4:00.01
1200Μ 8 ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009 388838 Ο.Φ.Η. 4:01.78
1200Μ 9 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2009 398906 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:02.31
1200Μ 10 ΜΠΕΚΙΟ ΠΕΤΡΟ 2008 384839 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:06.51
1200Μ 11 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 400935 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:06.84
1200Μ 12 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2009 393901 ΟΦΗ 4:18.78
1200Μ 13 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 378223 ΓΕΗ 4:21.53
1.200 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 17.55
1200Μ 1 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΕΛΛΗ 2008 377877 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3:55.83
1200Μ 2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 394511 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3:59.80
1200Μ 3 ΤΖΙΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2009 393900 Ο.Φ.Η. 4:01.81
1200Μ 4 ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2007 383457 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4:12.20
1200Μ 5 ΚΟΥΒΑΡΤΑ ΣΟΦΙΑ 2007 377872 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4:18.18
1200Μ 6 ΚΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2009 398210 Ο.Φ.Η. 4:28.79
1200Μ 7 ΣΗΦΑΚΗ ΑΝΘΗ 2009 396308 Ο.Φ.Η. 4:31.23
1200Μ 8 ΤΗΛΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 2009 397345 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4:33.27
1200Μ 9 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2008 396505 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:51.43
1200Μ 10 ΣΙΓΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 326 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5:21.77
1200Μ ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2007 399423 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ DNF
1200Μ ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 394503 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ DNF
Ύψος Γ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17.55
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ -ΣΤΥΛ 2004 362549 ΟΦΗ 1.60
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.50
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 3 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 367106 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.40
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 4 ΒΕΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 367106 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.35
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 5 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΟΦΗ 1.30
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 6 ΔΕΜΕΤΖΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2009 396309 ΟΦΗ 1.20
Μήκος Α ΑΝΔΡΩΝ 17.55
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 362341 ΟΦΗ 6.48
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 2 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 394510 ΑΟΛ 6.15
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 3 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 392131 ΑΟΛ 5.95
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 4 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΗ 5.94
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 5 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 378126 ΑΟΛ 5.57
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 6 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 382821 ΟΦΗ 5.50
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 7 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 386182 ΑΘΛΗΣΥ 5.42
8 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝ 2006 397188 ΠΗΓΑΣΟΣ 5.37
200 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ : -0.9 18:05
200Μ 1 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 366209 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 23.32
200Μ 2 ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 376426 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23.77
200Μ 3 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.77
200Μ 4 ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 379437 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 23.99
200Μ 5 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΡΕΑΣ 2003 355768 Ο.Φ.Η. 24.01
200Μ 6 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 24.62
200Μ 7 ΚΟΥΣΜΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 389501 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 25.23
200Μ 8 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25.53
200 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ : -0.8 18:05
200Μ 1 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 391021 Ο.Φ.Η. 26.80
200Μ 2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 349304 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.38
200Μ 3 ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2006 378171 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 27.83
200Μ 4 ΚΗΠΟΥΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 395293 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 28.42
200Μ 5 ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 373651 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 28.68
200Μ 6 ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 353355 Ο.Φ.Η. 29.27
200Μ ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ 2007 377652 Ο.Φ.Η. DNS
800 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 18.20
800Μ 1 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:05.72
800Μ 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 355211 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 2:06.92
800Μ 3 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 375328 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:07.50
800Μ 4 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 299622 ΑΘΛ,ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:10.70
800Μ 5 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 378170 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2:11.43
800Μ 6 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 362803 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:13.08
800Μ 7 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 2005 373272 Ο.Φ.Η. 2:13.42
800 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18.20
800Μ 1 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ 2002 394106 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:16.76
800Μ 2 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΗΩ 2001 328815 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2:20.38
800Μ 3 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 348566 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 2:22.55
800Μ 4 ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005 351277 Ο.Φ.Η. 2:26.65
800Μ 5 ΣΑΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 389508 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2:27.56
800Μ 0 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 353033 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ DNF
800Μ 0 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 377649 Ο.Φ.Η. DNF
1.500 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 18.30
1500Μ 1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 394410 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:12.25
1500Μ 2 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 389845 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:36.32
1500Μ 3 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 2006 373653 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑ 4:38.84
1500Μ 4 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 134446 Ο.Φ.Η. 5:01.07
1500Μ 0 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ DNS
1.500 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18.30
1500Μ 1
1500Μ 2
1500Μ 3
Ακόντιο Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18 -ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18:05
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 384832 ΓΕΗ 40.12
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 2 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 370279 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 31.40
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 3 ΒΑΛΛΑΙ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 364038 ΟΦΗ 29.75
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 4 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΙΑΚΤΕΡΙΝΗ 2007 370377 ΠΗΓΑΣΟΣ 29.28
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 5 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 369358 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 26.91
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 6 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 390739 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 25.04
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 7 ΚΟΛΑ ΕΡΙΣΑ 2007 900918 ΓΕΗ 24.42
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) 8 ΧΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 386528 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 23.42
Ακόντιο Κ18 ΑΝΔΡΩΝ Κ18 – ΑΝΔΡΩΝ 18:05
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) 1 ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ 2006 391640 ΟΦΗ 51.95
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) 2 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 370268 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 48.06
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) 3 ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 391417 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 34.24
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) 4 ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ 2006 396327 ΠΗΓΑΣΟΣ 33.90
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) 5 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 397614 ΟΦΗ 28.60
150 Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 – ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΕΜΟΣ : +0.2 18.45
150Μ 1 ΞΗΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 384851 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 18.70
150Μ 2 ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2009 385132 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.78
150Μ 3 ΤΖΑΤΖΑΡΑΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ο.Φ.Η. 19.04
150Μ 4 ΠΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΑΤΗΣ 2008 396779 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 19.37
150Μ 5 ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 327 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.51
150 Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 – ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 18.45
150Μ 1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 2008 375386 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.87
150Μ 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009 393144 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.39
150Μ 3 ΒΕΝΕΡΗ ΑΡΕΤΗ 2008 395275 Ο.Φ.Η. 20.16
150Μ 4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 395155 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.20
150Μ 5 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 373270 Ο.Φ.Η. 20.26
150Μ 6 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 395174 Ο.Φ.Η. 20.57
150Μ 7 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 296313 Ο.Φ.Η. 20.93
150Μ 8 ΠΥΤΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2008 400176 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 20.95
150Μ 9 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 377498 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 21.28
150Μ 10 ΒΙΝΥΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 373203 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.45
150Μ 11 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΗ 2008 388841 Ο.Φ.Η. 21.47
150Μ 12 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2008 377709 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.54
150Μ 13 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2008 401795 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.65
150Μ 14 ΒΟΡΙΖΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2009 396380 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.69
150Μ 15 ΚΑΜΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2009 397995 Ο.Φ.Η. 22.33
150Μ 16 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 397954 Ο.Φ.Η. 22.69
150Μ 17 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 386379 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.74
150Μ 18 ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2010 328 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.39
150Μ 19 ΣΠΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2010 329 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.65
Μήκος Γ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18.45
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 1 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 383771 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.42
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 2 ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 5.32
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ 2006 364036 ΟΦΗ 5.21
4 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 365593 ΟΦΗ 5.06
5 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 369080 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.51
6 ΤΡΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΑΗ 2017 3.91
3.000 Α ΑΝΔΡΩΝ 19.00
3000Μ 1 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 370287 Ο.Φ.Η. 9:51.34
3000Μ 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008 364881 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10:07.53
3000Μ 3 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 134449 Ο.Φ.Η. 11:06.72
3000Μ 4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 397393 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11:47.92
0 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 134446 Ο.Φ.Η. DNS
3000Μ
3.000 Γ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.00
3000Μ 1 ΒΑΡΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 371241 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11:54.51
400 Α ΑΝΔΡΩΝ 19.15
400Μ 1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 328173 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 52.50
400Μ 2 ΜΠΕΚΙΡΙ ΚΛΑΪΝΤΙ 2004 391637 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 53.37
400Μ 3 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 355768 Ο.Φ.Η. 54.60
400Μ 4 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 357786 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.86
400Μ 5 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 55.34
400Μ 6 ΜΑΝΤΖΕΡΙ ΒΙΚΤΩΡ 2005 382491 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55.92
400Μ 7 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 378170 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 58.25
400 Γ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.15
400Μ 1 ΠΕΤΚΟΒΙΤΣ ΝΤΕΓΙΑΝΝΑ 1995 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 59.18
400Μ 2 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 366777 Ο.Φ.Η. 1:01.04
400Μ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 366380 Ο.Φ.Η. 1:02.25
400Μ 4 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΗΩ 2001 328815 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1:02.38
400Μ 5 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 385643 Ο.Φ.Η. 1:03.41
400Μ 6 ΣΦΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 394594 Ο.Φ.Η. 1:05.71
400Μ 7 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ-ΙΩΑΝΝΑ 2006 391019 Ο.Φ.Η. 1:06.22
400Μ 8 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 377497 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1:06.33
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 19.15
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 351323 ΟΦΗ 61.32
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 2 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 ΟΦΗ 61.08
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 3 ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 ΓΕΗ 58.81
4 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ 2000 ΟΦΗ 58.32
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑμΕΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΥΟΗΛ 1994 ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 35.04
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.15
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 1 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 340287 ΟΦΗ 50.41
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Κ20 19.15
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 1
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 2
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 3
2.000 Φ.Ε. Κ18 Α Κ18 ΑΝΔΡΩΝ 19.35
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΤΣΑΛΕΚΟΥ ΑΡΗΣ 2006 386378 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:29.10
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 2 ΜΕΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 369077 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6:50.67
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 3 ΣΙΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 391691 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:24.66
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 0 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 353153 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ DNF
2.000 Φ.Ε. Κ18 Γ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.50
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 390474 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 7:38.24
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 2 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 373902 Ο.Φ.Η. 8:02.74
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 3 ΤΟΥΤΣΙ ΕΥΑ 2006 382823 Ο.Φ.Η. 8:13.65
2.000 Φ.Ε. Κ16 Α – Κ Κ-16 ΑΓΟΡΙΩΝ 19.50
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 1
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 2
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 3
2.000 Φ.Ε. Κ16 ΚΟΡ (ΧΩΡΙΣ ΛΙΜΝΗ) Κ-16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 19.50
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΚΑΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 363303 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 8:20.06
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 2 ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 2008 377875 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 8:32.18
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 3 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2008 394508 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 8:35.67
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 4 ΖΩΪΤΣΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2007 368625 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 8:57.95
2000Μ Φ.ΕΜΠΟΔΙΑ 5 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2008 394514 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 9:32.35
Τετραπλούν Κ16 Α Κ16 – ΑΓΟΡΙΩΝ 19.50
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 1
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 2
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 3
Τετραπλούν Κ16 Κ Κ-16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 19.50
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 1
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 2
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 3
5.000 Α (Χρ. Χειρός) ΑΝΔΡΩΝ 20:10
5000Μ 1
5000Μ 2
5000Μ 3
5.000 Γ (Χρ. Χειρός) ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20:10
5000Μ 1
5000Μ 2
5000Μ 3
200 Εμπ. Κ16 Α (0,76) Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΕΜΟΣ; -1.0 20.20
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 276450 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 26.76
200 Εμπ. Κ16 Κ (0,76) Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΝΕΜΟΣ; -1.0 20.20
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 2007 371781 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.76
200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 2 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 377873 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 34.06
400 Εμπ. Κ18 Α (0,84) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ 20.40
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.84) 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 375325 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55.25
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ (0.84) ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 276450 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ DNF
400 Εμπ. Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20.40
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΑΝΑ 2002 287 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:03.18
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 2 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 378679 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:07.20
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 3 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 366781 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:09.12
400μ ΕΜΠΟΔΙΑ Α (0.91) ΑΝΔΡΩΝ 20.40
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 1 ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 353030 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 57.60
4 Χ 100 Α ΑΝΔΡΩΝ 21.00
4Χ100Μ 1
4Χ100Μ 2
4Χ100Μ 3
4 Χ 100 Γ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 21.00
4Χ100Μ 1
4Χ100Μ 2
4Χ100Μ 3
4 Χ 80 Κ16 Α Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ 21.15
4Χ80Μ 1
4Χ80Μ 2
4Χ80Μ 3
4 Χ 80 Κ16 Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 21.15
4Χ80Μ 1
4Χ80Μ 2
4Χ80Μ 3

 

 

Ασταμάτητη δράση στο live casino της Novibet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Το άρθρο Ηράκλειο: Κνώσεια 2022- Αποτελέσματα εμφανίστηκε πρώτα στο StivosTime.



stivostime.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ





ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

FACEBOOK - TWITTER